Dear Victoria...

Benim için her zaman bir mektubun başlangıcı oldu ;önce kendime sonra sevdiklerime ,aileme yazdığım ,çizdiğim temiz sayfam. Markam kurulduktan sonra yaptığım ürünlerle müşterilerime anlattığım kendi hikayem.

Adını Dear Victoria koyduğum sevgili markam18 ve 19yy'dan esinlenerek tasarlanan parçalarla hayat bulmuştur. Eskiye olan tutkum markamın adını belirlediği gibi koleksiyonun ilk parçalarında mineli işlerimize ve şuanda markamızın kimliği haline gelmiş olan kalemli modellerimize de ilham olmuştur. Yaratmaya çalıştığım Victoria kadınının belirli bir kimlik algısı olmamakla beraber ,hayatında olduğu noktada ,yaptığı işlerle ister ev kadını ister çalışan kadın olarak kendiyle mutlu olan bireyleri müşterisi olarak görmekten mutluluk duyan bir markayız. Kısacası bizler bir kimlik yaratmak yerine insanları seve sayan ,olduğu gibi kabul eden bir marka olmak için çalışıyoruz. 

Tasarımları ve hizmet kalitesi olarak müşterilerini mutlu etmeyi başaran markamız ,hızlı tüketime ,ihtiyaç dışı satın almalara karşı olduğundan ,ürünlerinde kaliteye büyük oranda önem vermektedir. Ürünlerimiz için en iyi kalitede 925 ayar gümüş alımı yapıldıktan sonra kendi atolyemiz olan ,döküm atolyemizde gümüşlerimiz üretime hazır hale getiriliyor. Bu aşamadan sonra değerli ustalarımızın katkısı ile ürünler sizlerin kullanabileceği forma getirilip yine alanında en iyi kaplamacı ile çalışıp ürünlerimizi Has Altın (Mikron kaplama ) ile kaplatıyoruz. Mikron kaplamanın özelliği ürünler kaplanırken içerisinde gerçek altın olan suya batırılıp kaplanması ile oluşturuluyor bu da ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamakla beraber müşteri memnuniyetimizi üst kademeye cıkarmamıza olanak tanıyor.